Paznokcie Wrocław

Rodzaje Zabiegów

Lifting rzęs:

Jest całkowicie nieinwazyjną metodą polegającą na podkręceniu i uniesieniu rzęs od samej ich nasady. W trakcie zabiegu pielęgnuje rzęsy od środka i pozostawia je pełne blasku. Efekt utrzymuje się około 6 tygodni (tyle ile żyje rzęsa). Cały proces liftingu rozpoczyna się od podkręcenia rzęs, przy użyciu niewielkich wałeczków. Następny krok to nałożenie odżywki stabilizującej. Po kilkunastu minutach ściągamy ją i nakładamy neutralizer. Kolejno ściągamy neutralizer i wałeczki. Możemy nałożyć hennę a dla optymalnej pielęgnacji odżywkę. Odżywka używana codziennie, umożliwia im optymalny wzrost i daje intensywny blask, od rana do wieczora. Zabieg pozwala na uzyskanie efektu dłuższych, optycznie gęstszych i podkręconych rzęs, bez użycia maskary. A co najważniejsze, efekt jest bardzo naturalny.
Przeciwskazaniem do zabiegu jest:
- jaskra
- zaćma
- jęczmień
- zespół suchego oka
- choroby alergiczne oczu
- infekcie, stany zapalne
Czas trwania zabiegu 1 godz.
Lifting wykonujemy przy użyciu materiałów firmy RefectoCil.

Manicure:

polega na usunięciu skórek z płytki paznokcia, przy użyciu żelu Cuticle Away (firmy CND) i szpatułki lub tylko frezarki. Następnie pilnikiem nadajemy kształt paznokciom. Usługę kończymy wmasowując oliwkę w skórki i nakładając krem.

Pedicure:

to zabieg z wykorzystaniem frezarki. Pozwala to na precyzyjne starcie zrogowaciałego naskórka i bolesnych odgnieceń. Dzięki temu skóra staje się miękka, delikatna i odświeżona. Właściwa pięlęgnacja i dbałość o stopy to nie tylko kwestia estetyki, ale przede wszystkim zdrowia. Profesjonalny pedicure odświeża i przynosi ulgę stopom. Na koniec zabiegu wmasowujemy krem.
Czas trwania zabiegu ok. 1 godz.

Manicure Japoński:

to zabieg poprawiający kondycię paznokci. Zapobiega ich rozdwajaniu i łamliwości. Nakładamy pastę zawierającą witaminy, krzemionkę oraz wosk pszczeli. Polerujemy specjalnym pudrem. Paznokcie będą pięknie błyszczeć przez około dwa tygodnie. Powtarzając zabieg trzy, cztery razy, pozbywamy się problemu.
Czas trwania zabiegu ok. 1 godz.

Manicure i pedicure hybrydowy (Shellac!!! zdecydowanie najlepszy):

to doskonała, zdecydowanie trwalsza alternatywa lakieru do paznokci. Paznokcie wykonane tą metodą są cienkie, bardzo naturalnie wyglądają, nie odpryskują i nie podchodzą powietrzem. Zabieg polega na nałożeniu hybrydowego lakieru, który utwardzamy w lampie UV. Dzięki zabiegowi zyskasz mocne, idealnie pomalowane paznokcie w ulubionym kolorze, którymi będziesz cieszyć dwa tygodnie a nawet dłużej ! Na paznokcie zniszczone, łamliwe i rozdwajające się przed stylizacją Shellac proponujemy odżywkę IBX system w celu poprawy stanu naturalnego paznokcia. Oba te produkty ściągamy przy pomocy wacików oraz nawilżającego płynu CND Nourishing Remover do stylizacji Shellac.
Czas trwania zabiegu ok. 1 godz.(manicure), 1,5 godz.(pedicure).

Malowanie:

wykonujemy przy użyciu lakieru Vinylux (firmy CND). Vinylux to zmywalny lakier hybrydowy zapewniający od 7 do 10 dni modowej perfekcji... bez użycia bazy. Vinylux to lakier hybrydowy, który zwiększa swoją wytrzymałość pod wpływem naturalnego światła. Podczas gdy inne, zwykłe lakiery kruszą się, a ich wygląd pogarsza się z biegiem czasu, Vinylux jest nieskazitelnie piękny i staje się coraz twardszy. To lakier, który dodaje pewności siebie i nigdy Cię nie zawiedzie! Zmień kolor dlatego że chcesz, a nie dlatego że musisz. W każdej chwili możesz go samodzielnie zmyć.

Żelowanie naturalnej płytki paznokcia:

pozwala zapuścić swoje własne naturalne paznokcie. Zabieg jest dla Ciebie, jeśli do tej pory łamliwość Twoich paznokci nie pozwalała na osiągnięcie ich jednakowego kształtu i długości. Elastyczny żel pomoże Ci osiągnąć pożądany efekt i utrzymać go przez ok. 4 tygodnie! Stylizację wykańczam kolorowym żelem, bardziej trwały kolor i połysk od lakieru (szeroka gama kolorystyczna), kolor lub french. Wystylizowane w ten sposób paznokcie długie lub krótkie, możemy nosić non stop uzupełniając je co cztery tygodnie.
Czas trwania zabiegu ok. 1,5 godz.

Peeling:

jego drobinki dogłębnie zmiękczą i usuną martwy naskórek. Poprawią mikrążenie. Odżywią, nawilżą, ujędrnią i pobudzą skórę do regeneracji.
Czas trwania zabiegu ok. 20 min.

Parafina:

pomaga chronić i odżywiać skórę. Ciepło rozszerza pory a substancje odżywcze i natłuszczające, przenikają w głąb skóry. Wspomaga krążenie, rozgrzewa, skóra staje się elastyczna i miękka. Ponieważ w dłoniach jest mnóstwo zakończeń nerwowych - rozprężenie, które dasz swoim rękom, wpłyną relaksująco na całe ciało.
Czas trwania zabiegu ok. 30 min.

IBX System:

IBX Repair to intensywny zabieg naprawczy, przeznaczony w szczególności do odbudowy paznokci osłabionych i zniszczonych w wyniku długotrwałego noszenia stylizacji (kiedy się łuszczą, rozdwajają i są cienkie jak papier). IBX Repair redukuje również bruzdy i uszkodzenia, a także tzw. „białe plamki”. Wzmacnia aturalne paznokcie, pozwalając im rosnąć.

IBX to wnikający do wnętrza płytki preparat wzmacniający, który łączy ze sobą górne jej warstwy, aby poprawić integralność płytki pod stylizacją żelową lub inną. Stosowany jest także, aby wzmocnić naturalne paznokcie – sprawia, że rosną one mocniejsze, dłuższe i piękniejsze, odzyskują piękny, naturalny połysk i zdrowy wygląd.

Copyright by 2013 www.studio-paznokci.pl | Wszystkie prawa zastrzeżone.
Studio Paznokci